HAKKIMIZDA BIR KAC CUMLE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec tristique, nisi vitae porta dapibus, velit libero luctus libero, nec vulputate augue tortor et urna.

Anket

Sitemizi Nasıl Buldunuz?

Türkiye HOTELLERI

  • Mail Adresimiz

    info@motelani.com

  • Adres

    Recep Bilgin Cad. No:12 Kas -Antalya Turkey

  • Telefon Numaramız

    90- 242- 836 1791

A+ R A-
24 Haz
Chillout Cengo Chillout Cengo

Chill out Cengo telaşlı İstanbulun ortasında tamda ihtiyacınız olan gizli bir vaha gibidir, Sırtına çantasını takmış gezginler için yatakhaneleler; biraz daha fazla gizlilik isterim diyenler içinse dileğinizi secebileceğiz bir dolu double odamız var. İsterseniz tek başınıza ister dünyayı gezdiğiniz arkadaş grubunuzla gelin, sizi her zaman sevinç ile karşılayacak ve samimiyetle ağırlayacağız. Gelin İstanbul'un size sunacağı süprizleri Chill out cengo ile yaşayın.

 

Chill out Cengo da içersinde yemeğinizi yapmanız için herşeyin bulunduğu bir mutfağınız olacak ve sanki evinizde yemek yapıyormuş gibi yemeğinizi yapabilecek ve yeni arkadaşlarınıza beraber yiyebileceksiniz. Çok yakınımızda bulunan ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiz market uygun fiyatları ile sizi hem şaşırtacak hemde bütçenizi yormayarak sizi rahatlatacak :) Dilerseniz mutfağımızda, çalışan arkdaşlarımızdan Türk yemeklerini ya da dünyanın heryerinden gelmiş diğer Chill out cengo misafirlerinde kendi mutfaklarına ait yemekleri öğrenebilir, kendiniz deneyerek yada beraber pişirerek ufak ziyafetler çekebilirsiniz.

İstanbul'un hiç bir zaman uyumayan aklında sadece eğlenmek olan yeri İstiklal Caddesinin kalbinde kalarak tatilinizin heranını dolu dolu yaşayabilir ya da çok yakında bulunan toplu taşım durakları ile şehrin dilediğiniz yerine kolayca ve kaybolma korkusu olmadan :) gidip dönebilirsiniz

 

Sokağa çıkmadan önce komşumuz Cill out Lya'ya uğrayabilir kendinizi ve arkadaşlarınızı lezzetli bir kokyel ile ısıtarak İstanbul'un gece hayatının kalbi Taskime hzılı bir giriş yapabilirsiniz.

 

Hadi gelin Chill out Cengo'da bizimle beraber eğlenin.

Dim lights Embed Embed this video on your site
Size sunacaklarımız

 

*Mis gibi çarşaflar tertemiz yataklar

*Kaybolmadan tatil yapmanız için yardım masası

*İstediğiniz zaman checkin/checkout yapma imkanı

*Aralıksız sıcak su

*Merkezi ısıtma sistemi

*Evinizdeki mutfağın aynısı

*Ücretsiz Wi-Fi

*Telefon

*Yazıcı

*CD Burn

*Ütü

*Kilitli dolaplar

*Çamaşır kurutucu

Etikete göre ilişkili ögeler

yorumlar

I have checked your page and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in google's search results, but there is a tool that can help you to create
100% unique articles, search for: boorfe's tips unlimited content

0 ZacheryChief 2018-03-13 11:16 #1

Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu Yenile

Yorumlar